• KARNEVAL

dňa 13.2. 2024

o 16:00 hod.

v KD Sverepec

Zároveň vyhlasujeme súťaž kolektívov tried materskej a základnej školy.

Čo je k tomu potrebné?

Len podpora vás rodičov, starých rodičov, krstných rodičov,...

Trieda detí, ktorých rodičia všetkého druhu sa zapoja v čo najväčšom počte karnevalových masiek, vyhráva ocenenie najsúdržnejšieho kolektívu a prekvapenie.

Nenechajte svoje ratolesti v tom samé, dokážte im, že dospelí nie sú bábovky a poďte s nami do toho!

Tešíme sa na Vás!!!

• Školské kolo "Šaliansky Maťko"

• Dnes sa konalo školské kolo recitačnej súťaže "Šaliansky Maťko", ktorého sa zúčastnili žiaci 2.- 4. ročníka, ktorí postúpili minulý týždeň v triednych kolách.

Je chválihodné, že triednych kôl sa zúčastnili všetci žiaci a naozaj pani učiteľky mali ťažkú situáciu rozhodnúť, ktoré detí pošlú do školského kola, keďže žiaci pristupovali k domácej úlohe zodpovedne.

Sme radi, že takéto tradície, i keď sú čsto na úkor osobného voľna detí a rodičov, zostávajú zaužívané a zároveň deti učia láske k literatúre, tradíciám, zodpovednosti a chuti sa ďalej zdokonaľovať.

Výsledky:

1. miesto- G. Baránková (4. roč.)

2. miesto- M. Mitašík (2. roč.)

3. miesto- S. Vallová (4. roč.)

4. miesto- T. Holáková (3. roč.)