• 10. jubilejný ročník Školského Majálesu

• Do fotogalérie bol pridaný nový album 10. jubilejný ročník Školského Majálesu.

Poďakovanie

Ako sa hovorí, jubileum musí byť niečím výnimočné. Tohtoročný jubilejný ročník bol naozaj výnimočný. Stretla sa na ňom skvelá zostava hostí, ktorí sa zabávali až do rána vďaka hudobnej skupine Kobra, ktorá je známa svojou profesionalitou. Tombola bola bohatá, ceny v nej hodnotné. Výzdoba sa niesla vo farbách luxusu a elegancie, jedlo pohladilo každému chuťové poháriky. Touto cestou sa chcem poďakovať Vám všetkým za pomoc. Kolektívu ZŠ s MŠ Sverepec za pomoc pri príprave priestorov, realizácie večera, výrobe výzdoby. Pani Martinke Bielovej a Veronike Holákovej za ochotu prísť pomôcť pripraviť Dom kultúry. Lenke Košutovej za pomoc a podporu s niekoľkotýždňovou prípravou večera a samotnou organizáciou švédskych stolov a výčapu počas večera. Paľkovi Košutovi, skupine Kobra a hlavne ich Janke za ochotu porušiť pravidlo, že dvakrát po sebe nehrajú na tej istej akcii. Priateľom školy a Vám rodičom detí za krásne ceny do tomboly. Manželom Sedlákovcom za drevené podnosy, skutočne to nebola ľahká práca. Pani Adriane Mizeríkovej za chutné a krásne vyzdobené sladké spestrenie večera. Dievčatám- sestrám Kristínke a Sárke Košutovej, Terezke a Barborke Baránkovej, Jarke Starovksej, poslancom obecného zastupiteľstva Jankovi Kubišovi a Tonkovi Magátovi, a mojej dlhoročnej priateľke Lenke Gabrišovej. Reštaurácii Arkadia a hlavne dievčatám Evke Jakubekovej a Ivke Košutovej za ochotu poradiť a pripraviť samotné švédske stoly. Pánovi starostovi za poskytnutie priestorov Kultúrneho domu a za jeho finančnú podporu pri realizácii. Deťom- tretiakom za odvahu a krásnu kultúrnu vložku. Vokálnej kupine AcaPeople za profesionálny hudobný program a pánovi Maroškovi Baránkovi za sponzorstvo pri jeho zabezpečení. A nakoniec chcem poďakovať môjmu manželovi, za jeho podporu a príjemné prekvapenie, ktoré si spolu s Lenkou Košutovou pripravili nielen pre mňa, ale aj pre celý kolektív zamestnancov školy a nielen ich, ale aj kolektív detí MŠ a ZŠ. Zajtra nás čaká príjemné spestrenie, keď si prekvapenie vo forme veľkej torty spoločne vychutnáme. Ďakujem(me).

Mgr. Zuzana Kvaššayová

• Pytagoriáda

• Náš žiak Šimonko Biel sa prebojoval do okresného kola matematickej súťaže Pytagoriáda. V okresnom kole sa nestratil a krásne nás reprezentoval. Vo veľkej konkurencii sa umiestnil na 2.mieste. Gratulujeme :-)