• Prianie

• Pokojné prežitie vianočných sviatkov v kruhu tých najbližších

a aj tých vzdialených, ktorí sú nám niečim blízki,

prajú deti a zamestnanci ZŠ s MŠ Sverepec.

Ďakujeme Vám, za Vašu pomoc v tomto roku, ktorý už pomaly bude minulosťou.

Za každý úsmev, pochvalu, uznanie, podanie ruky pomoci pri rekonštrukcii školy,  za pochoponie a zhovievavosť.

V novom roku Vám želáme veľa zdravia, pokoja, radosti a vzájomnej úcty a porozumenia.

• Riaditeľstvo ZŠ s  MŠ Sverepec Vám oznamuje, že v súlade s

§ 150 ods. 5 zákona č. 245/2008 Z. z. o výchove a vzdelávaní (školský zákon) a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov riaditeľka Materskej školy Važecká 18, Prešov,

dňa  8. 12. 2023

poskytuje deťom z organizačných a prevádzkových dôvodov riaditeľské voľno

(tzn., prevádzka MŠ a ZŠ bude v uvedený deň prerušená).

Opätovný nástup do MŠ a ZŠ je 11.12. 2023.

• Vianočná besiedka

• Pozvanie

Milí rodičia,

srdečne Vás pozývame na vianočnú besiedku, ktorá sa uskutoční

v utorok 19. 12. 2023 o 16: 15 v Dome kultúry Sverepec.

Čaká na Vás krásny program, ktorý si pre Vás už chystajú Vaše ratolesti pod vedením pani učiteliek.

Čaro predianočného obdobia umocní vianočná kapustnica, vianočný punč a koláče.

Máte sa na čo tešiť...

A my sa tešíme na Vás !

• Ochrana mäkkých cieľov na školách

• Kontaktné údaje

Na základe rozkazu prezidenta Policajného zboru č. 55/2023  na zabezpečenie plnenia úloh v súvislosti s ochranou mäkkých cieľov (t.j. miesta s vyšším výskytom ľudí) na školách týmto zverejňujeme kontaktné údaje príslušného Obvodného oddelenia Policajného zboru Považská Bystrica: tel. 0961263755, e-mail: lukas.misik@minv.sk.

Kontaktnou osobou pre našu školu je pridelený príslušník OPP OR PZ v pov. bystrici: por. Suchý, t. č. tel. 0961263755.

Tieto kontaktné údaje majú slúžiť na oznámenie akýchkoľvek informácií alebo zistenia skutočností nasvedčujúcich rôznemu protiprávnemu konaniu týkajúceho sa ochrany mäkkých cieľov v škole.

V prípade potreby kontaktujte uvedeného príslušníka OPP OR PZ Považská Bystrica telefonicky, resp. mailom (v prípade mailovej komunikácie kópiu mailu prepošlite aj na: chranimedetikrpzke@minv.sk )

POZN.: O mäkkých cieľoch sa môžete dozvedieť viac napr. tu: https://civilnaochrana.org/?p=5438