• Výmena podláh, doplnenie zariadenia

• Školská jedáleň, kuchyňa a sklad si vyžaduje neustále náklady na obnovu zariadenia a priestorov. V našej jedálni sa denne stravuje približne 65 stravníkov. Priestory boli už zastarané, vyžadujú si aj z hygienického hľadiska, každoročné úpravy, ako napríklad vymaľovanie, s ktorým nám pomáha obec Sverepec.

Vďaka sponzorstvu firiem, ktoré nám pomohla získať p. Briestenská, sme mohli do kuchyne zakúpiť najnutnejšie veci, ako napr. riady, príbory, kuchynské náčinie. Do jedálne nové stoličky pre žiakov ZŠ a obrusy na stôl.

Z finančných prostriedkov, získaných z dobročinných akcií organizovaných školou v spolupráci so ZRŠ a obcou sme zabezpečili výmenu podláh v jedálni, kuchyni, sklade, zakúpili sa digestory.

P. Križan nám sponzorsky zabezpečil police do skladu na potraviny.