Tlačivá na stiahnutie

• Rekonštrukcia leto 2018

Do galérie Rekonštrukcia leto 2018 boli pridané fotografie.

• POĎAKOVANIE

Renokštrukcia leto 2018

Poďakovanie

Vedenie ZS s MŠ Sverepec ďakuje v mene detí, žiakov, zamestnancov a rodičov za spoluprácu a finančné dary :

• Obci Sverepec za zakúpenie konvektomatu do školskej jedálne v celkovej sume 8.000,00 EUR.

• firme JR AUTODOPRAVA za finančný dar 400,00 EUR a OZ Spolu pre Sverepec za finančný dar 550,00 na nerezový nábytok a digestor ku konvektomatu do školskej jedálne.

• firme RD TRANS za vybudovanie parkovacích miest, demoláciu garáže a sponzorstvo v celkovej sume 345,00 EUR.

• Firme MRA AUTODOPRAVA za výpomoc pri demolácii garáže.

• Združeniu ZRŠ za finančný dar, ktorý sa požije na dofinancovanie vybavenia kuchyne, doplnenie umývadla v MŠ.

• Pánovi Kvasnicovi, ktorý prispel aj sponzorsky, za rekonštrukciu elektrických rozvodov a elektrických káblov a zakáblovanie interaktívnych zostáv. Celková hodnota rekonštrukcie elektroinštalácie je 3.000,00 EUR, bola hradená z rozpočtových financií školy.

• Zamestnancom školy a firme J+J, za vymaľovanie interiérových priestorov, vrátane stien, nábytku, dverí,...ako aj exteriérových prvkov.  Financie boli použité z rozpočtu školy a finančných darov ZRŠ v celkovej hodnote 3.864,00 EUR (suma ešte nie je konečná).

• Rodičom, zamestnancom školy a priateľom školy za 2%, z ktorých sa zakúpila nábytková zostava do 1. triedy MŠ v hodnote 576,00 EUR, nový drevený obklad v hodnote 189,00 EUR (suma ešte nie je konečná).

Mgr. Zuzana Kvaššayová

• Aktualizácia údajov

Dáta z programu aScRozvrhy boli aktualizované
  • Otvorenie prevádzky v šk. roku 2018/2019

ZŠ a MŠ

V školskom roku 2018/2019 sa

prevádzka MATERSKEJ ŠKOLY

začína

3. septembra 2018 (pondelok)

od 6,30 hod

Slávnostné otvorenie školského roka 2018/2019

pre žiakov ZÁKLADNEJ ŠKOLY

sa uskutoční

3.septembra 2018 (pondelok)

o 8,00 hod.

Svätou omšou v Rímsko-katolíckom kostole.

Po skončení Sv. omše sa žiaci presunú

na školský dvor ZŠ s MŠ Sverepec.

V pondelok,  3.9. 2018, je potrebné nahlásiť stravu a záujem o pobyt žiakov v Školskom klube detí.

.

• Majáles 2018

Do galérie Majáles 2018 boli pridané fotografie.

• MDD 2018

Do galérie MDD 2018 boli pridané fotografie.

• Výzva

Detská zóna hier v škole vo Sverepci

• Noc v škole

Do galérie Noc v škole boli pridané fotografie.

• Rozlúčka s predškolákmi

Do galérie Rozlúčka s predškolákmi boli pridané fotografie.

• Slávnostné ukončenie šk. roka 2017/2018

Dovidenia !

Školský rok 2017/2018 sa nenávratne blíži do spomienok. Veľa sme v ňom zažili, všeličo sme sa naučili a tak sa nám patrí s ním slávnostne rozlúčiť. Spoločne tak urobíme v piatok, 29. júna 2018. Najskôr sa stretneme o 7,30 hod . v Rímskokatolíckom kostole vo Sverepci, kde spoločne poďakujem za všetky naše radosti a poprosíme o našu ochranu počas letných prázdnin. Po skončení Sv. omše sa presunieme na školský dvor, kde sa spoločne rozlúčime s našimi štvrtákmi a po slávnostnom príhovore riaditeľky školy žiaci prejdú do svojich tried, kde od triednych učiteliek dostanú svoje vysvedčenia.

Želáme Vám krásne prázdniny, plné zážitkov a nových dobrodružstiev, prežité v zdraví a tešíme sa na Vás opäť 3. septembra 2018.

• Dar

Športového náradia

Naša škola sa môže pochváliť darom športového náradia v celkovej hodnote 4.712,00 EUR. Darcom je Národné športové centrum. Dar obsahuje rôzne športové náradia, a to: futbalové, basketbalové, volejbalové, hádzanárske, dodgebal lopty, fitlopty, švihadlá, žinenky, švédsku debnu, švédsku lavičku, gymnastickú tyč, TRX, Bosu ball, hrazdy na rebriny, sieť na lopty, kompresor, Frisbe, rozlišovačky, štafetové kolíky, atletické prekážky, štartovacie bloky, frekvenčný rebrík, vytyčovacie méty, digitálnu váhu, meracie pásmo, stopky, časovú tabuľu, merač výšky výskoku, Slackline lano na preťahovanie, trampolínu, lekárničku, štartovacie čísla, zvukové zariadenie.

Ďakujeme!

• Noc v škole

Do galérie Noc v škole boli pridané fotografie.

• Dopravné ihrisko

Do galérie Dopravné ihrisko boli pridané fotografie.

• Školský výlet Bratislava

Do galérie Školský výlet Bratislava boli pridané fotografie.

• Naši milí

Dovidenia

Lúčenie býva vždy ťažké. My sme sa slávnostne mali možnosť rozlúčiť s našimi milými štvrtákmi, ktorým želáme do nového školského života veľa šťastných a úspešných školských rokov už mimo našej školičky, veľa správnych a dobrých ľudí, zdravie a úspešné uplatnenie v živote.

• Rozlúčka so štvrtákmi

Do galérie Rozlúčka so štvrtákmi boli pridané fotografie.

• Škola v prírode Demänovská dolina

Do galérie Škola v prírode Demänovská dolina boli pridané fotografie.

• Výzva

Výzva na predloženie cenovej ponuky na detské ihrisko

• Zápis prváčikov

Do galérie Zápis prváčikov boli pridané fotografie.

• Tvorivé dielne: Fotoalbum

Do galérie Tvorivé dielne: Fotoalbum boli pridané fotografie.

strana:

• Základná škola s materskou školou Sverepec 240