Opatrenia pri výskyte prenosného parazitárneho ochorenia

Partners

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Sed venenatis mollis lac us a egestas.

.

• Výzva na predloženie cenovej ponuky na detské ihrisko

• Do galérie Zápis prváčikov boli pridané fotografie.

• Do galérie Tvorivé dielne: Fotoalbum boli pridané fotografie.

• Chránime našu planétu

Z pondelok sa pri príležitosti svetového Dňa Zeme konala v základnej škole nezvyčajná módna prehliadka. Nezvyčajná v tom, že naši žiaci si mali zhotoviť svoje kostými z odpadového materiálu. Téma ochrany našej planéty a problém odpadového hospodárstva je každým dňom viac a viac spomínaná. Aj takouto cestou vedieme deti, aby si uvedomili potrebu separácie odpadu a dali mu druhú šancu na jeho využitie a tak priložilu ruku k ochrane našej zelenej planéty. Ďakujeme všetkým žiakom a ich rodičom, ktorí si na dnešnú akciu pripravili naozaj nápadité kostýmy. Nebolo víťaza, lebo každý si zaslúžil veľký potlesk a obdiv :).

• Základná škola s materskou školou Sverepec 240
    Sverepec 240, 017 01 Považská Bystrica